RESTORANIST

Lugupeetud Hiina toidu austaja!

Hiina restoran Dao Hua avati 4. veebruaril 2011. aastal, kuukalendri järgi Hiina uue aasta teisel päeval, mis on Hiinas ka kevade alguseks. Me valisime just selle päeva, sest soovime ilusat algust ka meie restoranile. Loodame, et restorani avamine ja kevade edenemine toob Teieni kevade meeldivaid aroome, aga ka värskendavat kevadvihma ja päikest!

Hiina restoran Dao Hua pakub Teile tõelisi hiina toite. Meie kokad on tulnud Hiinast, et valmistada Teile parimaid maitseelamusi. Dao Hua restorani peakokk on lõpetanud Sichuani Kõrgema Kulinaariainstituudi – see õppeasutus on ainus kulinaariaalane kõrgkool Hiinas.

Dao Hua restoranis on võimalik nautida roogasid, mis on valmistatud Jue stiilis, nagu näiteks praetud kanafilee ananassidega või kana sidruniga magusas apelsinikastmes. Samuti võite leida Dao Hua restorani toidumenüüst Pekingi toitude maitsetega roogi, nagu näiteks Gu Lu liha küpsetatud ananasside ja tomatitega või magusat parti à la Dao Hua. Põhiliselt oleme spetsialiseerunud rohkem Sichuani provintsi roogadele, nagu näiteks forell või lõhe à la „Sichuan”, keedetud seakõrvad maitsestatud tšilliga hiina kastmes, krevetid küpsetatud paprikaga, sealiha à la “Sichuan”, Kung Pao kana, jne. Samuti me pakume Teile roogasid Kirde-Hiinast: lihaga täidetud baklažaanid, Hiina pelmeenid, kevadrullid krevettide või kanalihaga, praetud nuudlid krevettidega, praetud riis köögiviljadega, jne. Dao Hua hiina restorani firmaroogadest on pakkuda loomaliha musta pipra ja köögiviljadega serveerituna kuumal metallvaagnal, kanafilee karriga ja loomulikult kana à la Dao Hua. Meie restoranis võite leida palju roogasid erinevatele maitsetele. Oleme arvestanud ka laste ja taimetoitlaste soovidega.

Hiina restoranis Dao Hua naudite Te maitsvaid roogasid ning meeldivat ja õdusat interjööri. Dao Hua restoranis on kolm mugavat söögisaali kokku 78 kohaga. Koht on sobiv ärilõunateks ja meeldejäävateks perekondlikeks koosviibimisteks.

Dao Hua restorani kollektiiv pakub Teile ehedat Hiina kultuurile omast kulinaarset toiduelamust ja parimat teenindust, et tunneksite end just kui Hiinas!

Kohtumiseni hiina restoranis Dao Hua!

Ruihua Yang